Połączyła nas pasja

Najłatwiej byłoby powiedzieć, że jesteśmy zaprogramowani na prowadzenie profesjonalnych kursów programowania dla dzieci. Pomagamy najmłodszym zgłębiać techniki programowania, zarażając ich pasją, która stanowi zarazem jedną z najbardziej pożądanych przez pracodawców umiejętności. Łatwość dostępu do wyższego wykształcenia sprawia, że wielu młodych ludzi decyduje się na kierunki nie pozwalające na znalezienie satysfakcjonującej pracy. Postanowiliśmy to zmienić. Wierzymy w rozwój nowych technologii, a przede wszystkim w potencjał najmłodszych mieszkańców Legnicy!

 

Technologie przyszłości

Dziś, gdy są tak blisko nas, nie ma innej recepty na przyszłość niż nauczyć się z nimi żyć. Programowanie to nie tylko sztuka życia wśród nowych technologii, to także sztuka tworzenia i dostosowywania ich do potrzeb współczesnego świata. Sztuka, która rozwija, pobudza kreatywność i pozwala wypracować w sobie umiejętność analitycznego myślenia. Nic nie kształci umysłu tak, jak tworzenie systemów czy aplikacji. Warsztaty programowania dla dzieci i młodzieży, które prowadzimy, to doskonały pomysł na zajęcia dodatkowe. Działamy według prostej i sprawdzonej zasady: najlepiej uczyć się poprzez zabawę!

 

Nasz cel

Największą satysfakcję sprawia nam widok postępów naszych podopiecznych. Wiemy, że początki programowania bywają trudne. Robimy wszystko, by nie tylko nie zniechęcić do niego naszych uczniów i pokazać im, że programowanie może być wyjątkową przygodą. Tą największą często okazuje się tworzenie gier komputerowych, czego również staramy się uczyć. Nie lekceważymy przy tym takich zagadnień, jak podstawy programowania w javie, podstawy programowania php czy język programowania c. Wszystko po to, by nasi uczniowie chcieli kontynuować naukę na dalszych etapach i byli do tego jak najlepiej przygotowani. Bo najlepsi programiści to ci, dla których bariery nie istnieją!

 

Dlaczego my?

Rozumiemy, na czym polega nauczanie, trzymając rękę na pulsie. Śledzimy rozwój nowych technologii i najważniejszych języków programowania. Prowadzimy zajęcia w grupach, co pozwala na wspólną naukę z rówieśnikami i sprzyja praktycznej nauce języka angielskiego. Jak szybko i skutecznie nauczyć się programowania? Tylko na zajęciach dodatkowych w akademii programowania Zaprogramowani.com!